O nas

Nowy budynek każdego dnia!

Grupa Hallmaker jest jedną z wiodących firm budowlanych dostarczających na rynek hale stalowe oraz konstrukcje z tkanin PCV. Grupa zajmuje się także świadczeniem usług instalacyjnych oraz wynajmem hal. Firma ma siedziby w Norwegii, Szwecji, Polsce, Wielkiej Brytanii i USA.

Określiliśmy i rozwinęliśmy pięć podstawowych obszarów biznesowych, w których działamy, a także rozszerzyliśmy ofertę innowacyjnych budynków oraz powiązanych z nimi produktów i usług. Należą do nich Rubb Builiding Systems (firmy specjalizujące się w konstrukcjach z tkanin PCV, z siedzibami w Norwegii, Wielkiej Brytanii, USA, Szwecji i Polsce), producent hal stalowych Hallmaker AS, RentHall (wynajem), Plamek Building Services (usługi budowlane i konserwacja) oraz ArqDesign (balkony).

W Grupie Hallmaker Rubb to lider w budowie struktur z tkanin PCV. Z kolei Hallmaker AS jest producentem hal stalowych oraz realizuje projekty w trybie “pod klucz”. RentHall oferuje konkurencyjne opcje wynajmu, natomiast Plamek dostarcza rozwiązania konstrukcyjne, serwisowe i posprzedażowe. ArqDesign specjalizuje się w niestandardowych balkonach i oszkleniach. Hallmaker jest jednym z światowych liderow w produkcji przyjaznych środowisku hal modułowych i hal z tkanin PCV. Firma jest także liderem na rynku wynajmu hal dla przemysłu. Nasza historia sięga prawie stu lat wstecz. Pragniemy kontynuować tą tradycję wysokiej jakości produktów i usług popartych doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Jednocześnie nieustannie pracujemy nad rozwojem i wdrażaniem najnowszych technologii, aby móc dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z ekspertami i architektami, co zaowocowało nominacją od Norwegian Design. Jesteśmy również uznanym dostawcą hal dla portu w Oslo, hangarów lotniczych dla norweskiego Gardemoen, Segelhallen dla

Pensionsförsäkring w Oslo, Ericssonhallen w Borås i wielu innych. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla ciebie zrobić.

Rubb Industries

Firma odnosząca szereg sukcesów, ukierunkowana na wiedzy specjalistycznej i innowacyjnych konstrukcjach w budownictwie.

Nasi właściciele

Konstpol jest spółką należącą do grupy Rubb Industries, której właścicielem jest Zurhaar AS, właściciel i zarządca portfela nieruchomości o powierzchni ok. 30 tys. 138 000 m². Grupa prowadzi działalność w Norwegii, Szwecji, Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych i obecnie posiada ok. 3 tys. 300 pracowników.